Навчання студентів за програмою академічної мобільності

Результатом підписання договору про співробітництво між Полтавським державним аграрним університетом та Державним торговельно-економічним університем (м. Київ) є навчання студентів за програмою академічної мобільності.
З січня 2023 року студенти Харченко В. та Невкритий М. спеціальності 181 «Харчові технології» Полтавського державного аграного університету опановують дисципліни в ДТЕУ (м. Київ).
З початоком нового семестру до навчання в Полтавському державному аграному університеті за програмою академічної мобільності прийнято студента 1-го курсу другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 181 «Харчові технології»  Державного торговельно-економічного університету Завертаного Євгенія. Здобувач освіти  долучається до онлайн занять та успішно опановує дисципліну «Нетрадиційна сировина та інгредієнти в технологіях харчових продуктів». Бажаємо досягти очікуваних результатів навчання та відповідних компетентностей.