Навчання на курсі «IT for Uni: Bootcamp» від Асоціації «IT Ukraine»

Протягом жовтня – листопада 2023 року доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Леся Матвієнко проходила навчання на міжнародному курсі для представників ЗВО «IT for Uni: Bootcamp» від   Асоціації «IT Ukraine». За підсумками відбору найбільш умотивованих слухачів було долучено до серії практичних вебінарів щодо способів залучення сучасних інформаційних технологій в освітньому процесі та організації роботи ЗВО. До курсу долучилися представники близько із 80 університетів України, Нідерландів і Німеччини. Курс об’єднав ректорів, проректорів, професорів, доцентів, завідувачів лабораторій закладів вищої освіти різного спрямування.
  Спікерами курсу були провідні фахівці компаній галузі ІТ з України, США, Великої Британії. Програма курсу складалась із п’яти модулів:
  Модуль 1. Порівняння діяльності роботи університету та ІТ-компанії: залучення талановитих спеціалістів і їх розвиток на прикладі галузі.
  Модуль 2. Проджект менеджмент в епоху Agile навчальний курс як проєкт.
  Модуль 3. Залучення фінансування та фінансовий менеджмент + CSR та sustainability.
  Модуль 4. ШІ в роботі навчального закладу: впровадження та робота з інноваціями.
  Модуль 5. Співпраця з міжнародними партнерами.

Навчання на курсі «IT for Uni: Bootcamp» від Асоціації «IT Ukraine» виявилося надзвичайно корисним і сприяло набуттю надзвичайно цінного досвіду. Тож слухачі курсу, крім опанування актуального навчального матеріалу про сучасні технології та розроблення програмного забезпечення,  мали змогу взаємодіяти з досвідченими фахівцями та колегами. Заняття були структурованими, практичними та допомогли розширити навички у сфері ІТ. Також важливим аспектом курсу була можливість регулярної взаємодії з менторами та отримання конструктивного фідбеку. Це сприяло вдосконаленню конкретних практичних навичок, саморозвитку в межах професійного спілкування та командної роботи.
  За підсумками успішного навчання на курсі Леся Григорівна Матвієнко отримала сертифікат про підвищення кваліфікації.