Навчально-практична поїздка до структурного підрозділу ТОВ «АФ ім. ДОВЖЕНКА» – «ЗОЛОТА ГОРА»

24.05.2016 р. викладачі кафедри економіки підприємства Демиденко Леся Миколаївна та Дивнич Ольга Дмитрівна разом із групою викладачів кафедри «Менеджменту» (Помаз О. М., Сердюк О. І., Сазонова Т. О., Федірець О. В.) та «Бізнес-адміністрування та права» (Осташова В. О., Павленко С. І.) і студентів факультету «Економіки та менеджменту» здійснили навчально-практичну поїздку до структурного підрозділу ТОВ «АФ ім. ДОВЖЕНКА» – «ЗОЛОТА ГОРА» с. Тищенки, Шишацького району, Полтавської області.

Завданням поїздки було проведення фотографії робочого часу ряду керівників, спеціалістів та робітників, а також формулювання пропозицій щодо оптимізації робочого часу зазначених фахівців.

Викладачі та студенти були запрошені на засідання з підведення підсумків роботи ТОВ «АФ ім. ДОВЖЕНКА» за перший квартал 2016 р. У ході якого мали змогу ознайомитися з реальними проблемами та потребами аграрного підприємства та висловити власну думку, пропозиції щодо вирішення виявлених слабких місць у його діяльності.

Результатом зустрічі була домовленість про подальшу співпрацю керівництва ТОВ «АФ ім. ДОВЖЕНКА» та студентів і викладачів факультету «Економіки та менеджменту».