Навчальні заняття на базі наших стейкхолдерів

21 вересня 2023 року для студентів ступеня магістрів першої групи 1 курсу спеціальності 133 Галузеве машинобудування було проведено практичне заняття із дисципліни «Технічні системи в АПК» безпосередньо на матеріально-технічній базі стейкхолдерів інженерно-технологічного факультету ТОВ «Агрістар».

Технічний радник Полтавського підрозділу ТОВ «Агрістар» Олександр БЛИК спеціально залучений до викладання цієї дисципліни на умовах погодинної оплати як професіонал-практик із багаторічним досвідом. На занятті студенти ознайомились із процесом комп’ютерного діагностування сівалки Vaderstad Tempo у польових умовах. Їм продемонстрували конкретний алгоритм дій – від підключення дата-кабелю до безпосереднього налаштування спеціального програмного забезпечення.

Загалом практика залучення фахівців із виробництва позитивно впливає не лише на вдосконалення професійних і практичних навичок роботи із сучасною технікою, але й дає змогу здобувачам вищої освіти отримати дійсно унікальний досвід, що сприяє подальшому потенційному працевлаштуванню і налагодженню особистих зв’язків на підприємствах галузі.