Навчальна практика з акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин

Навчальна практика з діагностики, лікування та профілактики хвороб тварин незаразної етіології проводилася на молочно-товарній фермі ПП «Агроекологія» Миргородського району Полтавської області.
Під час практики здобувачі вищої освіти ступеня магістра відпрацьовували методи діагностики та лікування корів із внутрішніми незаразними, хірургічними та акушерськими патологіями. Виконували родопоміч, надавали допомогу новонародженим, проводили профілактику рогоутворення у телят, брали участь у профілактичній розчистці ратиць у корів, дезінфекції приміщень та іншій ветеринарній роботі. Керівниця практики – доцентка кафедри хірургії та акушерства кандидатка ветеринарних наук, доцентка Панасова Тетяна, куратор практики від господарства  – фельдшер ветеринарної медицини Кравченко Олександр.

Фото 1. Пункція молочної вени у корови у післяродовому періоді з метою введення лікарських речовин. Виконують студентки 4 курсу Влох Ілона та Ященко Ольга.

Фото 2. Оральне введення пропіленгліколю. Виконує студентка 4 курсу Баклицька Анна, допомагає фельдшер ветеринарної медицини Кравченко Олександр.

Фото 3. Допомога новонародженому. Виконують студентки 4 курсу Влох Ілона, Ященко Ольга, Баклицька Анна, Баришник Анастасія.

Фото 4. Родопомога корові. Виконує студентка 4 курсу Баришник Анастасія, допомагає фельдшер ветеринарної медицини Кравченко Олександр.

Фото 5. Забір крові із хвостової артерії для дослідження рівня кетонових тіл у новотільної корови. Виконує Баклицька Анна.