Навчальна практика студентів 1 курсу, що навчаються за ОПП Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва

Студенти 1 курсу 1-ї групи першого (бакалаврського) рівня, що навчаються за освітньо-професійною програмою Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва, під час навчальної практики «Основи фахової діяльності» разом із к. с.-г. н., доцентом Богданом Шаферівським відвідали тематичну виставку «Тваринний світ і птахи Полтавщини та їх охорона» в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського.

Здобувачі вищої освіти ознайомились із розвитком тваринництва та птахівництва, діяльністю науково-дослідних сільськогосподарських установ і питаннями охорони навколишнього природного середовища.