Навчальна практика «Основи фахової діяльності»

Здобувачі вищої освіти 1 курсу ступеня вищої освіти бакалавра за ОПП Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва мали чудову нагоду відвідати відділ документів із природничих та аграрних наук Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського, де у межах проєкту «Книжковий арсенал у твоїй бібліотеці» була презентована книга «Звитяжець наукового свинарства О.П. Бондаренко» (автори: В.М. Нагаєвич, В.М. Самородов, М.П. Сокирко, А.М. Шостя).

Студенти із цікавістю поспілкувались із авторами книги д. с.-г. н. Анатолієм Шостею і Віктором Самородовим та отримали відповіді на ряд своїх запитань. Зі схвальними відгуками про презентовану книгу виступили рецензентка к. б. н. Світлана Усенко та наукова співробітниця відділу природи Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Світлана Кигим.

Захід був пізнавальним, змістовним і захоплюючим. У студентів склався образ Олександра Пилиповича Бондаренка, як талановитого та цілеспрямованого науковця, людини честі, гідності та самовідданої праці зі справжнім українським національним духом.