Навчальна екскурсія з дисципліни «Історія та культура України»

Тематична виставка «Мазепинці – поборники незалежності України», розгорнута в навчальному корпусі № 1 ПНПУ імені В. Г. Короленка привернула увагу зацікавлених журналістів, викладачів, студентів. 27 березня 2023 року мали нагоду відвідати її здобувачі вищої освіти 1 курсу спеціальності Інформаційні системи  і технології групи 126 ІСТбд_12 Полтавського державного аграрного університету на чолі з викладачем дисципліни «Історія та культура України», доцентом кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Юлією Помаз.

Метою відвідування виставки було отримання глибшої інформації про історичні події першої половини ХУІІІ ст. у контексті вивчення теми, присвяченій історії та культури Гетьманщини. Відвідувачів гостинно зустріла завідувач кафедри історії України Людмила Бабенко, яка провела огляд тематичних банерів, присвячених персоналіям соратників Івана Мазепи та Пилипа Орлика, що стали першими політичними емігрантами.
   У ході відвідин Юлія Помаз акцентувала увагу на численних міфах навколо постаті гетьмана Івана Мазепи, подій Північної війни та Полтавської битви, звернула увагу на питання про долю імперських пам’ятників у Полтаві, пов’язаних із Полтавською  битвою. До спілкування зі студентами аграрного університету долучилися студенти спеціальності 032 Історія та археологія.
   Здійснення навчальної діяльності в такій формі дозволило поглибити теоретичні знання здобувачів вищої освіти ПДАУ, ефективніше формувати їх професійні компетентності.