Науково-практичний вебінар «ДЕРЖАВНА ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТИХ ДИСЕРТАЦІЙ: НОВІ ПОЛОЖЕННЯ, ФУНКЦІЇ ТА ВИМОГИ».

5 вересня 2023 року відбувся науково-практичний семінар «Державна онлайн-реєстрація відкритих дисертацій: нові положення, функції та вимоги», в якому взяли активну участь співробітники Бібліотеки ПДАУ.

Спікеркою заходу виступила В.М. Лісна, завідувачка сектору Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації.

Захід ознайомив усіх присутніх з новими положеннями, функціями та вимогами до процесу державної реєстрації відкритих дисертацій. Були розглянуті практичні приклади, продемонстровано відмінності від раніше застосовуваних процедур, визначено перспективи розвитку системи онлайн-реєстрації.

Велика подяка організатору заходу – ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» – за змістовний та корисний вебінар.