Науково-практична конференція за підсумками проходження здобувачами вищої освіти виробничих практик.

31 березня 2022 р. за підсумками проходження здобувачами вищої освіти виробничих практик, відбулася науково-практична конференція.

Кафедра маркетингу прийняла активну участь у конференції, а студенти спеціальності  075 Маркетинг написали тези доповідей для збірника даної конференції.

На пленарному засіданні виступив здобувач вищої освіти СВО Бакалавр, спеціальності 075 Маркетинг Негребецький Давід з темою доповіді "Роль інтернет-магазину для офлайн бізнесу".

Робота продовжилася на секційному засіданні спеціальності Маркетинг, де студенти мали змогу подискутувати щодо актуальних проблем підприємств - баз проходження їх практик.
Щиро вдячні студентам за  участь!!!

Програма науково-практичної конференції за підсумками проходження здобувачами вищої освіти виробничих практик, 2022.

Матеріали науково-практичної конференції за підсумками проходження здобувачами вищої освіти виробничих практик. Випуск 15. Полтава: ПДАУ, 2022. 212 c.