Науково-педагогічні працівники кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи проводять стажування

Упродовж березня-травня 2023 року науково-педагогічними працівниками кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи –доктором ветеринарних наук, професором Валентиною Євстаф’євою та кандидатом ветеринарних наук, доцентом Світланою Михайлютенко проводилося стажування викладачів закладу – партнера.
Валентина Євстаф’єва та Світлана Михайлютенко ділилися з викладачами кафедри епізоотології та паразитології Сумського НАУ Юлією Негребою та Сергієм Касяненко знаннями та досвідом щодо «Набуття знань та практичного досвіду при викладанні фахових навчальних дисциплін в області державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, а також в області інвазійних хвороб продуктивних тварин».
Програма підвищення кваліфікації для колег Сумського НАУ була наповнена корисними матеріалами. Викладачі закладу – партнера мали змогу ознайомитися з передовими педагогічними практиками ПДАУ, що впроваджені й активно використовуються на кафедрі паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи.
Колеги із Сумського НАУ набули практичних навичок у викладанні фахових навчальних дисциплін з обраної тематики. Загалом, стажування виявилося досить плідним і корисним для обох сторін учасників процесу.