Науково-педагогічні працівники кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи проводять відкриті лекції

06 березня 2024 року на кафедрі паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи для здобувачів вищої освіти та всіх бажаючих було прочитану відкриту лекції на тему: “Циркуляція збудників інвазійних захворювань тварин у навколишньому середовищі”.
Лекцію прочитав доктор ветеринарних наук, доцент, завідувача кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи Віталій МЕЛЬНИЧУК.
У заході прийняли участь здобувачі вищої світи 2 курсу освітнього ступеня доктор філософії освітньо-наукової програми Ветеринарна медицина спеціальності 211 Ветеринарна медицина, також до заходу долучилися декан факультету, доктор ветеринарних наук, професор Сергій КУЛИНИЧ, кандидат ветеринарних наук, доцент Леонід КОРЧАН, кандидат ветеринарних наук, доцент Наталія ЩЕРБАКОВА, завідувач навчально-наукової лабораторії паразитології Олександр ДОЛГІН.
У ході лекції Віталієм Васильовичем було продемонстровано особливості циркуляції у навколишньому середовищі збудників інвазійних захворювань, у тому числі й тих, що є небезпечними для людини. Особлива увага акцентувалася на питаннях щодо сучасних способів та методів охорони навколишнього середовища від збудників паразитозів, санітарно-паразитологічних досліджень та знезараження об’єктів довкілля. Лектор продемонстрував як класичний підхід щодо обраної тематики, так й власні наукові напрацювання і розробки, що було достатньо показово й краще сприймалося слухачами. Для кращого розуміння матеріал лекції для учасників заходу був поданий у вигляді презентації й демонструвався з використанням мультимедійного обладнання.
Загалом лекція була прочитана на високому теоретичному, методичному і науковому рівнях.