Науковці та студентка кафедри Агроінженерії та автомобільного транспорту взяли участь у Міжнародному семінарі, організованому Опольським університетом

Викладачі Сергій Ляшенко, Олександр Горбенко, Антон Келемеш та студентка Софія Ляшенко кафедри Агроінженерії та автомобільного транспорту Інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного Університету взяли участь у Міжнародному семінарі «Біогаз як елемент сучасної економіки» організований Інститутом Інженерії навколишнього середовища та біотехнології Опольського університету, м. Ополе. Польща.

23–24 березня 2023 року відбувся Міжнародний семінарі «Біогаз як елемент сучасної економіки» з питань соціальної та професійної адаптації ветеранів і членів їхніх сімей в Україні.
Метою семінару є представлення сучасного стану знань, нових рішень, а також перспектив і напрямків розвитку напрямків, пов’язаних з біогазом, а також обмін досвідом між представниками науки та соціально-економічного середовища.

Теми семінару:
- Стратегії розвитку біогазових установок
- Біогазові установки - технології та практика
- Біометан – цілі та виклики
- Ринок біогазу та біометану
- Управління дигестатом
- Отримання біогазу зі звалищ
- Біогаз є екологічним джерелом водню
- Біогаз в адміністративному аспекті

Тема виступу: Production of biogas and biomethane from agricultural raw materials in the Poltava region.

Презентація виступу колективу авторів включала обмін досвідом, технологіями впровадження проєктів, визначення найефективніших практик та підходів, консолідація зусиль для подальшого системного продовження розвитку напрямків пов’язаних з біогазом.

Докладніше – на офіційному сайті семінару http://iisib.wpt.uni.opole.pl/biogaz-seminarium-strona-wydarzenia/ де є і програма.