Наукова співпраця викладачів та школярів

Наукова співпраця викладачів кафедри відбувається і з закладами середньої освіти. В рамках такої співпраці викладачі проводять відкриті уроки в школах та проводять консультування та керування школярами в рамках їх тематики наукових робіт.

Доцент кафедри Кодак Тетяна Степанівна разом з ученицею 10-го класу Полтавської гімназії №31 Рижковою Мариною займалися дослідженням твердих сирів з козиного молока представленими в торгівельній мережі м. Полтава.

Основним напрямом дослідження були якісні характеристики твердих сирів та встановлення їх відповідності заявленій нормативній документації.

Школяркою були відпрацьовані основні методики визначення хімічного складу продукту та показників якості представлених виробів.

В ході ряду зустрічей проведені поетапне вивчення технології твердих сирів і ознайомлення з нормативною документацією, відпрацьовані методики і проведені дослідження, прораховані отримані результати, оформлюється шкільна науково-дослідна робота.