Наука України крізь призму Web of Science

Бібліотека Полтавського державного аграрного університету завжди вдосконалює свої знання та навички, щоб бути на передовій наукового світу.
Тому команда бібліотеки Полтавського державного аграрного університету із задоволенням взяла активну участь у вебінарі від Clarivate українською мовою у платформі Zoom, що проходив 24 серпня 2023 року.
Тема зустрічі була особливо цікавою: «Наука України крізь призму Web of Science».
Протягом вебінару було обговорено низку важливих аспектів:
✅ Здобутки українських науковців на платформах Web of Science та InCites.
✅ Важливі теми та розробки в українській науковій сфері, що здобули визнання світового рівня.
✅ Ефективність міжнародної співпраці за абсолютними та нормалізованими показниками.
✅ Видання, публікації в яких відзначаються високою результативністю.

Після завершення цієї інформативної онлайн-зустрічі, кожному учаснику було вручено цінний сертифікат. Ми вдячні всім, хто долучився та поділився знаннями!