Настановча лекція для ЗВО при проходженні виробничої практики представника стейкхолдера - ТОВ "Омега Девелопмент"

12 червня 2023 року на кафедрі Інформаційних систем та технологій для студентів 3-го курсу спеціальності 126 Інформаційні системи та технології ОПП «Інформаційні управляючі системи» інженером-програмістом ТОВ «Омега Девелопмент» Гончаруком Юрієм Миколайовичем було проведено настановчу лекцію, присвячену початку виробничої практики «Організаційно-аналітична практика».
ТОВ «Омега Девелопмент» співпрацює з кафедрою Інформаційних систем та технологій в якості стейкхолдера з 2020 року на підставі Договору про науково-технічне співробітництво. ТОВ «Омега Девелопмент» – компанія, напрямок діяльності  пов’язаний з програмним забезпеченням, а саме здійснює його розробку, також консалтингом та захистом програмного забезпечення.

Підприємство ТОВ "Омега Девелопмент" зареєстроване 19.09.2019 за юридичною адресою 03067, місто Київ, БУЛЬВАР ВАЦЛАВА ГАВЕЛА, будинок 7-В, приміщення 94. Керівником організації є Рябий Мирослав Олександрович.
Організаційна структура підприємства містить три відділи, що відповідають за різні аспекти діяльності у сфері IT, які відповідають за автоматизацію бізнес-процесів та безпеку на підприємствах, займаються розробкою сайтів, порталів, спеціалізованих соціальних мереж, додатків для IOS та Android, проводять діяльність у сфері науково-дослідної та проектно-конструкторської роботи ІТ-компаній.
Розробки компанії дозволяють без участі людей, завдяки системам розпізнавання образів, підраховувати та ділити дорожній транспорт на класи, використовуючи сучасні методи детекції та класифікаціі об’єктів. Здійснюється мінімізація впливів та уникнення похибок, які можуть виникнути через людський фактор, є змога уникнути крадіжок на підприємствах, налагодити виробництво на будь-яких етапах.
Під час проведення заходу, студенти отримали інформацію про використання систем штучного інтелекту, систем розпізнавання транспортних та повітряних засобів, які використовуються в Україні.