Насолоджуйтесь життям – воно того варте!

У 2012 році на 118 пленарному засіданні ООН визнала поняття щастя та благополуччя загальнолюдськими цінностями та запропонувала громадянському суспільству усього світу щорічно 20 березня святкувати Міжнародний день щастя. Цей день якнайкраще підходить для святкування, адже 20 березня - це день весняного рівнодення, символ відновлення та гармонії. Веселе святкування Міжнародного дня щастя для своїх першокурсників організували викладачі кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин факультету ветеринарної медицини разом з психологічною службою ПДАУ. Було спільне обговорення неоднозначного для кожного з нас поняття «щастя», цікаві конкурси, ігри, спільне проективне малювання та виготовлення аматорських робіт, а ще смаколики, посмішки, піднесений настрій і багато позитивних емоцій! День щастя нагадує всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі навіть в час важких реалій війни.