Наші студенти – лідери молодіжних рад територіальних громад Полтавщини

Так, студентка спеціальності 075 Маркетинг Вероніка Лобач, активна учасниця молодіжної ради “PROGRESS” м. Решетилівка  взяла участь у 4-х денній програмі UpShift.

На буткемпі @upshiftukraine учасники команди “PROGRESS”  вивчали методи вирішення проблем у громаді, розробляли бюджет проєкту та аналізували можливості його сталого розвитку. Також отримали навички розробки концепції проєкту та її ефективної презентації експертам.

За підсумками буткемпу @upshiftukraine команда “PROGRESS” отримала фінансування на реалізацію проєкту! І протягом наступних 10 тижнів Вероніка Лобач у складі молодіжної ради  буде займатися популяризацією регулярних перевірок здоров'я і тестувань на інфекційні хвороби в Решетилівській громаді.