НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ НАРОДНОГО ТАНЦЮ «ЯРИНА»

Керівник ансамблю: фахівець з 50 – річним стажем – Микола Троян.

Контакти: 050 703 9176

Основу творчої  програми колективу складають танці Полтавщини: Чорбівські підківки, Сито, Василечки, Макухівський трояк; закарпатський танок Водичанський скоканий; білоруський – Веселуха; казахський, литовський, молдавський та болгарський  танці та інші.

Мета роботи колективу спрямована на розвиток та вдосконалення хореографічної майстерності студентів, їх творчого самовираження та духовного збагачення; залучення студентів до найкращих зразків народного танцювального мистецтва; участь у концертних заходах університету та міста. Колектив є учасником Всеукраїнських та обласних конкурсів народного танцю, постійним учасником  Всеукраїнського фестивалю серед ВНЗ Міністерства аграрної політики України  «Софіївські зорі».

Творчий репертуар колективу має широкий тематичний діапазон. Він постійно поновлюється та ускладнюється з урахуванням виконавських та творчих здібностей студентів, нових тенденцій та технологій в хореографічному мистецтві, соціальних запитів. Діючий репертуар включає українські народні танці, побудовані у формі хореографічних мініатюр.