Нагородження видатної науковиці факультету ветеринарної медицини

18 травня 2021 року на урочистому засіданні Вченої ради Полтавської державної аграрної академії відбулося нагородження працівників і видатних науковців ПДАА почесними грамотами та відзнаками з нагоди Дня науки.
До нагородження, зокрема, була представлена Валентина Олександрівна Євстаф’єва, доктор ветеринарних наук, професорка, завідувачка кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток освіти та науки, впровадження сучасних методів підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії видатну науковицю нагородили почесною грамотою від імені ректора. І дійсно, така нагорода є заслуженою, адже Валентина Олександрівна по-справжньому є видатною науковицею і висококваліфікованим педагогом, що своїм особистим прикладом спонукає здобувачів вищої освіти до проведення наукових досліджень і подальшого вступу до аспірантури.
Варто відзначити, що на факультеті ветеринарної медицини Валентина Євстаф’єва користується неабиякою повагою, до неї прислуховуються колеги та студенти, як наукова керівниця вона підготувала багатьох дисертантів – кандидатів наук і докторів філософії, з натхненням бере участь у науковому житті академії, є співорганізаторкою щорічних всеукраїнських конференцій, активною членкинею редакційної колегії трьох наукових періодичних фахових видань України (категорії Б) з ветеринарної медицини, опонує на захистах кандидатські й докторські дисертацій, періодично друкується та рецензує статті як в українських, так і закордонних журналах, що входять до наукометричних баз Scopus та Web of Science.
Тож сердечно вітаємо Валентину Олександрівну з нагородою та зичимо їй здоров’я, щастя, творчої наснаги й чудових учнів.