На факультеті ветеринарної медицини відбулася зустріч зі стейкхолдером

У Полтавському державному аграрному університеті на базі факультету ветеринарної медицини відбулася зустріч зі стейкхолдером. Від закладу вищої освіти були присутні: декан факультету ветеринарної медицини, професор Сергій Кулинич, гарант освітньо-наукової програми Ветеринарна медицина, д. вет. н., професорка Валентина Євстаф’єва та викладачі з групи забезпечення. Як стейкхолдера було запрошено завідувачку відділу уповноважених осіб для здійснення державного контролю Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини Аллу Петруненко.

У межах круглого столу гарант і викладачі ознайомили пані Аллу з особливостями формування та розвитку загальних і професійних компетентностей майбутніх випускників, пояснили значення моніторингу та важливість врахування пропозицій стейкхолдерів для покращення освітнього процесу на третьому (освітньо-науковому) рівні здобувачів вищої освіти.

У цілому, стейкхолдер позитивно оцінив наповнення освітньо-наукової програми «Ветеринарна медицина» та наголосив на важливості практичної підготовки здобувачів вищої освіти. З цією метою пані Алла висловила власне бачення співпраці з факультетом ветеринарної медицини, запропонувавши свою кандидатуру, як професіонала проводити періодичні зустрічі та онлайн-тренінги для аспірантів з питань діловодства, електронного обігу документів й організації ветеринарної справи в цілому.

Таким чином захід мав позитивні наслідки для всіх зацікавлених сторін та дозволив університету знайти ще одну, небайдужу організацію, яка пропонує свою допомогу задля підготовки висококваліфікованих фахівців, а тому й благополуччя держави в цілому.