На факультеті ветеринарної медицини відбулася зустріч зі стейкхолдерами

На факультеті ветеринарної медицини відбулася
зустріч зі стейкхолдерами

29 вересня 2021 року в Полтавському державному аграрному університеті на базі факультету ветеринарної медицини відбулася зустріч зі стейкхолдерами. Від закладу вищої освіти були присутні декан факультету ветеринарної медицини професор Сергій Кулинич, гаранти, завідувачі кафедр та здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії спеціальності 211 Ветеринарна медицина та другого (магістерського) рівня спеціальностей 211 Ветеринарна медицина та 212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза. Компанію ТОВ «Зерно-Агротрейд», зацікавлену в плідній співпраці з факультетом ветеринарної медицини ПДАУ, представляли Вадим Скрипник, директор департаменту сільськогосподарського виробництва, і Ярослав Кушнір, начальник управління тваринництва. До зустрічі також долучилися представники компанії ТОВ «Астарта-Київ» – менеджерка з регіонального розвитку HR-функції департаменту по роботі з персоналом, корпоративного партнерства та комунікації Світлана Карабаджак і директорка департаменту по роботі з персоналом, корпоративного партнерства та комунікацій Світлана Мозгова.
Під час заходу представники компаній розповіли про види діяльності, які вони здійснюють, пріоритетні напрями роботи, здобутки та проблеми. Гості висловили своє бачення співпраці з факультетом ветеринарної медицини, ознайомили учасників зустрічі з умовами, які вони здатні забезпечити, та особливостями роботи в їхніх компаніях. Кожен мав змогу поставити свої запитання та отримати на них вичерпні відповіді. Партнери охоче комунікували з усіма присутніми, особливо зі здобувачами вищої освіти.