На факультеті ветеринарної медицини триває залучення до проведення аудиторних занять на ОП Ветеринарна медицина професіоналів-практиків, експертів галузі та представників роботодавців.

Так, 11 квітня 2023 року відбулася лекція експерта з ветеринарної стоматології, лікаря ветеринарної медицини клініки «ОлВет» (м. Івано-Франківськ) Владислава Коноваленка. Лекція на тему: «Хвороби органів ротової порожнини. Діагностика, лікування» була інтегрована у курс загальної та спеціальної хірургії для здобувачів вищої освіти четвертого курсу.

Під час заняття були висвітлені новітні підходи до діагностики й лікування актуальних захворювань органів ротової порожнини у тварин з точки зору вузькоспеціалізованих фахівців-практиків.