На факультеті економіки та менеджменту 6 листопада 2019 року відбулася щорічна студентська наукова конференція, у якій взяли участь як студенти ФЕМу, так і гості з Аграрно-економічного коледжу ПДАА та Коледжу управління, економіки та права ПДАА

Конференцію відкрив декан факультету економіки та менеджменту к.е.н., доцент О. А. Галич. У своїй вступній промові він наголосив на важливості студентських наукових розробок для розвитку сучасної економіки.

Спікер заходу – Громцева Світлана Сергіївна, директор КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради – зосередила увагу студентів на потенційних можливостях самореалізації в Україні.

На конференції було презентовано наукові роботи здобувачів вищої освіти різних спеціальностей. Доповідачі ретельно підготувалися до виступів, висвітлювали актуальні наукові проблеми. Чимало учасників конференції порушили такі питання, як мотивація персоналу, інвестування в розвиток людського капіталу, застосуванню електронного врядування, методів аналізу та моделювання задач в ГРІД тощо.

На особливу уваги заслуговують доповіді Вероніки Куркіної щодо ключових порад з підготовки ефективної заявки на участь у міжнародних програмах, проєктах і грантах та Сергія Шабельника – щодо діяльності органів студентського самоврядування в місті.

Професори, доценти та гості конференції схвально відгукнулися на запропоновані студентами нестандартні підходи до розв’язання типових проблем. Подібні заходи сприяють активізації наукового потенціалу молоді, а тому організатори запрошують усіх охочих до участі у подальших наукових заходах.