19.10.2022р. відбулася зустріч здобувачів вищої освіти та академічної спільноти інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету з представником компанії KERNEL Ольгою Кулик, яка виступає зовнішнім стейкголдером діючих освітніх програм.

Тема зустрічі: «Можливості працевлаштування студентів Полтавського державного аграрного університету в компанії KERNEL».

Зібрання було присвячене можливостям навчання в Open Agro University.  Даний проєкт здійснюється на виробничих потужностях компанії KERNEL, котра може виступати базами для формування практичних умінь і навичок, загальних і фахових компетентностей здобувачів вищої освіти освітніх програм. Для проходження виробничих практик та навчання за проєктом участь взяли здобувачі, що навчаються за освітніми програмами «Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва», «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва» «Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)»

Вагомість і актуальність проєкту має системну зацікавленість:

• для представників компанії KERNEL вона проявляється в  навчанні та професійному відборі майбутніх конкурентноспроможних працівників;
  • для молодих фахівців університету - у майбутньому першому робочому місці з середньою зарплатою більше 20000 грн/місяць як працівник і 8000 грн/місяць, як практикант;
  • для науково-педагогічних працівників  компанія KERNEL є виробничою базою для підвищення кваліфікації, практичного зростання.

У цьому контексті навчання і виробництво поєднує спільна мета – підготовка сучасного висококваліфікованого фахівця аграрної сфери. Адміністративний менеджмент інженерно-технологічного факультету дякує компанії KERNEL за активну позицію у цьому питанні. Здобувачам вищої освіти ПДАУ бажаємо постійно удосконалювати свій рівень підготовки на сучасних виробничих потужностях агропромислового комплексу України.