Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ПДАУ

2 листопада 2023 року в Полтавському державному аграрному університеті відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У ньому взяли участь здобувачі вищої освіти ПДАУ різних спеціальностей. Щорічно студенти змагаються за звання кращих знавців української мови і літератури, адже вони є великими шанувальниками Кобзаревого слова. Серед завдань, запропонованих на конкурсі, було написання есе, зважаючи на такі слова Тараса Шевченка: «Я не нездужаю нівроку, а щось такеє бачить око, І серце жде чогось…»

Висловлюємо вдячність усім здобувачам вищої освіти, які долучилися до конкурсу!
  Чекаємо на результати!