Міжнародне стажування науково-педагогічних працівників кафедри технологій дрібного тваринництва

Викладач кафедри технологій дрібного тваринництва Шаферівський Богдан впродовж 13.01.2020 р. – 26.01.2020 р. пройшов міжнародне дистанційне науково-педагогічне стажування на тему: Організація дидактичного процесу, освітніх програм, інноваційних технологій та наукової роботи в навчальному закладі ТОВ «Центр Освітнього Консультування».
Організатором науково-педагогічного стажування був заклад освіти Центр Освітнього Консультування, ТОВ, м. Краків, Польща.
Мета стажування – набуття педагогічного досвіду практичної роботи та професійної діяльності, поглиблення і розширення професійних знань, умінь і навичок, засвоєння інноваційних технологій, форм, методів та засобів реалізації змісту навчання, що передбачає його диференціацію, індивідуалізацію, запровадження дистанційних, інформаційно-комунікативних технологій навчання.
Навчальне навантаження стажування становило 3,6 кредитів (108 годин).
Навчальна програма стажування була виконана у повному обсязі про що свідчить отриманий викладачем сертифікат.