Міжнародне підвищення кваліфікації голови ради з якості вищої освіти спеціальності 208 Агроінженерія

У період з 30 січня по 06 лютого 2023 року голова ради з якості вищої освіти спеціальності 208 Агроінженерія к.т.н., доцент, доцент кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту пройшов міжнародне підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО на тему: «Академічна доброчесність при підготовці бакалаврів та магістрів в країнах Європейського Союзу та Україні»

Організатором міжнародного підвищення кваліфікації став Науково-дослідний Інститут Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян м. Люблін (Республіка Польща).

Сергій Ляшенко прослухав цикл лекцій, взяв участь у практичних заняттях на яких було акцентовано увагу освітян на питання впровадження академічної доброчесності у закладах вищої освіти України та актуальні аспекти Європейського досвіду дотримання академічної доброчесності при підготовці бакалаврів та магістрів.

За результатами проходження міжнародного підвищення кваліфікації  Сергій Ляшенко отримав міжнародний Сертифікат (виконав навчальне навантаження обсягом 1,5 кредити ЄКТС (45 годин)).

Результатом проходження міжнародного підвищення кваліфікації є Сертифікат, який підтверджує міжнародний досвід учасника та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг ЗВО.