Міжнародне підвищення кваліфікації аспіранта кафедри

Упродовж терміну з 6 березня по 13 березня 2023 року аспірант кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи, завідувач навчально наукової лабораторії паразитології Олександр Долгін пройшов Міжнародне підвищення кваліфікації, організоване Інститутом науково-дослідного Люблінського науково-технічного парку, IESF Міжнародної фундації науковців та освітян (м. Люблін).

Тема підвищення кваліфікації: «Інтерактивні технології змішаного навчання при підготовці бакалаврів та магістрів в країнах Європейського союзу та Україні».

Відповідно до підвищення (1,5 кредити ЄКТС (45 годин)) програма охоплювала наступний навчальний матеріал

- Інтерактивні хмарні технології та технології змішаного навчання. (Змішане навчання або b-learning).

- Сучасна освіта та нові технології в освіті. Досвід країн ЄС (Nowe technologie w edukacji. Must have!; Сучасна освіта. Досвід країн ЄС).

- Технології SMART в освіті в усьому світі. Основні типи комунікативної взаємодії в мережі Інтернет. (Вебконференція (інтернет-конференція)»; SMART Technologies in education around the world; Встановлення та запуск Системи дистанційної освіти (СДО) за допомогою платформи Moodle).

- Гейміфікація освіти ‒ практичні ігри та інтерактивні способи залучення учнів (Змішане навчання: як ефективно поєднувати онлайн та офлайн в інтерактивному навчанні на платформах Zoom та Moodle).

Як майбутній викладач закладу вищої освіти Олександр Сергійович переймав досвід провідних науково-педагогічних працівників із закладів вищої освіти з держав Європейського Союзу а також колег з України, мав змогу ознайомитися з передовими технологіями, що застосовуються з метою створення умов для комфортного змішаного навчання.

По завершенню підвищення Олександр Сергійович отримав іменний Сертифікати учасника підвищення кваліфікації