Міжнародна академічна мобільність на факультеті ветеринарної медицини

Відповідно до угоди про співпрацю між університетом Миколая Коперніка (м. Торунь, Польща) та Полтавською державною аграрною академією, в рамках міжнародної академічної мобільності, 2 червня 2021 року директор Інституту ветеринарної медицини університету Миколая Коперніка в Торуні (Польща) prof. dr. hab. Jedrzej Maria Jaskowski та професор кафедри репродукції з клінікою сільськогосподарських тварин Природничого університету у Вроцлаві (Польща) dr. Bartlomiej Jaskowski провели низку лекцій з питань ветеринарної репродуктології для науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти за спеціальністю 211 Ветеринарна медицина.

Тематика й зміст лекцій викликали неабияку зацікавленість в аудиторії та були однією із форм інформальної освіти.