10 листопада 2023 року відбувся Міжкафедральний семінар на тему: «Обмін досвідом: аналіз шляхів підвищення результуючих показників систем перевірки академічних текстів у здобувачів вищої освіти». Участь у заході взяли викладачі двох кафедр Полтавського державного аграрного університету - економіки та міжнародних економічних відносин, а також інформаційних систем та технологій. Захід відбувався у форматі відеоконференції за допомогою засобів Google Meet.

На початку семінару учасники висловили загальний інтерес до удосконалення процесу перевірки академічних текстів шляхом поєднання різних економічних моделей та технічних методів. У проведеному обговоренні викладачі акцентували увагу на збалансованому аналізі текстів та використанні додаткових інформаційних технологій для перевірки таблиць, блоків програмного коду і зображень.
Учасники обговорили можливості використання аналітичних інструментів для оцінки успішності студентів, а також поділилися своїм досвідом та прикладами кращої практики використання різноманітних сервісів для перевірки академічних текстів.

Цей семінар став не лише платформою для обміну ідеями, але й важливим етапом для інтеграції зусиль викладачів різних освітніх програм: "Економіка підприємства", "Економіка місцевого розвитку", "Міжнародні економічні відносини", "Інформаційні управляючі системи" та "Інформаційні управляючі системи та технології", з метою вдосконалення процесів перевірки академічних текстів студентів різних спеціальностей. Викладачі висловили намір подальшої співпраці та організації подібних заходів для зміцнення взаєморозуміння між різними дисциплінами та підвищення якості навчального процесу в університеті.