Мініфабрика з виготовлення меблів «Шпін»

8 липня 2022 р. студенти навчально-наукового інституту економіки, управління права та інформаційних технологій відвідали мініфабрику з виготовлення меблів «Шпін».
Дуже багато питань від студентів, а підприємцю було приємно ділитися своїми знаннями та досвідом. Власники наголосили, що працювати в цей складний час дуже не легко, але можливо, і навіть ВАЖЛИВО!!! Треба зберегти робочі місця своїм працівникам та надати можливість заробляти кошти тимчасово переміщеним особам .
Поділившись своїм досвідом стейкхолдери роблять внесок в наших молодих спеціалістів , адже в їх руках майбутнє країни!‼️
Дякуємо власникам за надану інформацію про діяльність магазинів, а майбутнім підприємцям, менеджерам, економістам, міжнародникам та маркетологам бажаємо «зловити» перші практичні поради у подальшому працевлаштуванні!!!