Межі застосування ендоскопії у ветеринарії

03 травня 2024 року на базі факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету відбулась гостьова онлайн-лекція для здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) ступеня, спеціальності 211 "Ветеринарна медицина" на тему: "Межі застосування ендоскопії у ветеринарії".  Запрошеним лектором був провідний фахівець клініки "Довіра"( м. Харків)  Андрій Сергійович Кітіченко.

Пан Андрій розповів здобувачам вищої освіти про різні тонкощі ендоскопії у ветеринарії, охарактеризував різні способи та методи ендоскопічної діагностики. які застосовує у власній практиці під час роботи із пацієнтами у ветеринарній клініці "Довіра".

Студентам дуже сподобалась лекція пана Андрія Кітіченко, що виражалось у вигляді великої кількості запитань до лектора під час обговорення різних методик ендоскопії.