Методичний тренінг з розвитку професійних компетентностей у галузі акредитації (25-26.01.24 р.)

25–26 січня 2024 року відбудеться важлива подія з підвищення якості вищої освіти – методичний тренінг “Основні тенденції розвитку акредитаційного процесу та кращі практики роботи галузевих експертних рад”, що пройде на базі Полтавського університету економіки і торгівлі (25 січня) та Полтавського державного аграрного університету (26 січня).

Учасники тренінгу матимуть змогу ознайомитися з актуальними аспектами інституційної акредитації, дізнатися про цифрову трансформацію в освіті, обговорити новації у системі забезпечення якості вищої освіти в Україні. Крім теоретичної бази, вони отримають практичний досвід і під час круглого столу з провідними фахівцями галузі дізнаються про ліпші практики акредитаційної діяльності.

Програма тренінгу на 25 січня 2024 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі:

10:00–14:00 – панельна дискусія

• Вступне слово професора Т. Фінікова, президента МБФ “Міжнародний фонд досліджень освітньої політики”.
  • Вступне слово професора О. Нестулі, ректора Полтавського університету економіки і торгівлі.
  • Вступне слово професора О. Галича, ректора Полтавського державного аграрного університету.

Доповіді:

• "Інституційна акредитація: моделі та можливе застосування в Україні" – Т. Фініков, президент МБФ “Міжнародний фонд досліджень освітньої політики”, професор Варшавського університету;
  • "Цифрова трансформація: міжнародний досвід та українські практики" – О. Лагоднюк, заступник ректора Українського католицького університету з інформаційних технологій, кандидат технічних наук, доцент;
  • "Новації у системі забезпечення якості у вищій освіті України" – О. Хименко, керівник секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, кандидат юридичних наук, доцент;
  • "Упровадження програми розвитку soft skills в освітні програми державного та приватного університетів" – І. Удовик, голова галузевої експертної ради НАЗЯВО “Інформаційні технології”, кандидат технічних наук, професор НТУ “Дніпровська політехніка”; Т. Рак, член галузевої експертної ради НАЗЯВО “Інформаційні технології”, доктор технічних наук, професор Приватного ЗВО “IT СТЕП Університет”, член освітнього комітету Львівського IT-кластера.

15:00–17:30 – круглий стіл “Кращі практики акредитаційної діяльності та її моніторингу”

Провідні фахівці:

• М. Босовська – голова галузевої експертної ради НАЗЯВО “Сфера обслуговування”, доктор економічних наук, професор кафедри готельно-ресторанного бізнесу Державного торговельно-економічного університету;
  • Л. Шаульска – голова галузевої експертної ради НАЗЯВО “Соціальні і поведінкові науки”, доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємства Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • І. Удовик – голова галузевої експертної ради НАЗЯВО “Інформаційні технології”, кандидат технічних наук, професор НТУ “Дніпровська політехніка”;
  • Т. Рак – член галузевої експертної ради НАЗЯВО “Інформаційні технології”, доктор технічних наук, професор Приватного ЗВО “IT СТЕП Університет”, член освітнього комітету Львівського IT-кластера.

Програма тренінгу на 26 січня 2024 року на базі Полтавського державного аграрного університету:

10:00–10:40 – панельна дискусія
Доповідь "Підготовка та створення міждисциплінарних освітніх програм: виклики та перспективи" – О. Гуренко, перший проректор Бердянського державного педагогічного університету, доктор педагогічних наук, професор.
10:50–12:50 – консультативні панелі

Провідні фахівці:

Л. Шаульска – голова галузевої експертної ради НАЗЯВО “Соціальні і поведінкові науки”, доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємства Київського національного університету ім. Тараса Шевченка;

• 13:20–13:30 – Доповідь "Від успішних освітніх та наукових проєктів до стратегії інтернаціоналізації університету" (онлайн) – О. Тупахіна, проректор Запорізького національного університету, доктор філологічних наук, професор.
  • 13:30–15:00 – круглий стіл “Акредитаційний процес та проблеми його вдосконалення” Провідні фахівці: Т. Фініков, О. Лагоднюк, О. Хименко, О. Гуренко, М. Босовська, Л. Шаульська, І. Удовик, Т. Рак.
  • 15:00–15:15 – підбиття підсумків тренінгу Провідні фахівці: Т. Фініков, О. Нестуля, О. Галич.

Не пропустіть важливу подію, яка поглибить ваші знання та дасть змогу обговорити ключові питання розвитку освітньої сфери спільно з провідними фахівцями!