Майстер-клас для здобувачів вищої освіти ступеня магістра зі спеціальності 212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза

Майстер-клас для здобувачів вищої освіти ступеня магістра зі спеціальності 212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза

5 липня 2021 року для здобувачів вищої освіти ступеня магістра спеціальності 212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза Полтавського державного аграрного університету були проведені лекція «Сучасні можливості виявлення фальсифікованих продуктів методом полімеразної ланцюгової реакції» та майстер-клас.

Під час навчання на базі Інституту свинарства і АПВ НААН України під контролем к. с.-г. н. старшого наукового співробітника лабораторії генетики Корінного Сергія Миколайовича студенти мали змогу провести ряд експертиз із метою опанування методики дослідження харчових продуктів і кормів для визначення їх безпечності та якості.

Сергій Миколайович радо поділився з присутніми сучасними методами дослідження, розкрив деякі лайфхаки, що спрощують роботу і сприяють її покращенню у майбутньому.

Слід зазначити, що Корінний С. М. постійно проводить експертні дослідження і є висококваліфікованим спеціалістом, науковцем у цій галузі.

Отже, захід був цікавим і насиченим корисною й досить актуальною для студентів інформацією.