За підсумками проведеної Міжнародної науково-практичної конференції «Техніка та технології в агропромисловому виробництві» (присвяченої 55-й річниці заснування інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету), що відбулася 07-08 жовтня 2021 р., (реєстрація в УкрІНТЕІ, посвідчення №677 від 03.09.2021 р.) рекомендовано до друку Вченою радою Полтавського державного аграрного університету (протокол №3 від 19.10.2021 року) збірника "Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції «Техніка та технології в агропромисловому виробництві» (присвяченої 55-й річниці заснування інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету) 07-08 жовтня 2021 року."

Редакційна колегія:
БІЛОВОД Олександра, к.т.н., доцент, доцент кафедри галузеве машинобудування;
КЕЛЕМЕШ Антон, к.т.н., доцент, доцент кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва;
ДУДНИК Володимир, к.т.н., доцент, доцент кафедри безпеки життєдіяльності.