Лекція у бібліотеці ПДАУ

9 листопада 2023 року здобувачі вищої освіти 2 курсу за спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія в рамках дисципліни «Основи наукових досліджень в біотехнології» спільно з викладачкою, професоркою кафедри біотехнології та хімії докторкою біологічних наук, професоркою Гапон Світланою Василівною відвідали бібліотеку Полтавського державного аграрного університету.


Завідувачка довідково-бібліографічного відділу Любов Дмитрівна Пащенко розпочала свою розповідь з історії виникнення бібліотек. Ознайомила студентів із тим, як працювати з алфавітним, систематичним та електронним каталогами,  пояснила, що таке універсальна десяткова класифікація (УДК). Наостанок  Любов Дмитрівна наголосила на дотриманні правил оформлення списків літературних джерел при написанні статей і наукових праць.
Наприкінці лекції Сергій Мазний ознайомив студентів із програмою для перевірки на наявність запозичень академічних текстів, які використовує Університет, із процесом перевірки, пояснив, що вважається плагіатом, і які рекомендовані рівні оригінальності академічних текстів є.

 

Студенти подякували працівникам бібліотеки за цікаву та змістовну лекцію.