Лекція професора О.П. Мельника для студентів факультету ветеринарної медицини

26 квітня 2023 року була проведена гостьова лекція на тему: «Анатомічні музейні технології». Спікером заходу був визнаний експерт у галузі морфології тварин, доктор ветеринарних наук, професор, академік АН ВО України, завідувач кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин імені академіка В. Г. Касьяненка НУБіП України Олег Мельник.

Слід зазначити, що О.П. Мельник - безпосередній організатор і учасник поетапного ребальзамування тіла відомого хірурга Миколи Пирогова. На лекції були присутні біля 80 здобувачів вищої освіти та співробітників факультету ветеринарної медицини ПДАУ і Полтавського державного медичного університету на чолі із завідувачем кафедри анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією доктором біологічних наук, професором Сергієм Білашем. Слухачі ознайомилися з історією і сучасними світовими методиками бальзамування й ребальзамування, їх практичним застосуванням на конкретних прикладах. Обмін досвідом фахівців різних галузей, що відбувся наприкінці лекції, виявився цікавим і насиченим.