Лекція на тему «Протидія торгівлі людьми, експлуатації або гендерно зумовленому насильству»

На початку навчального року студенти-маркетологи відвідали лекцію ведучої інформаційних сесій - Вікторії Мірошниченко. Спікерка розповіла присутнім про те, як уберегти себе від непередбачуваних дій і не потрапити у складну ситуацію, дала корисні поради щодо комплексної допомоги цивільному населенню, яке зазнало експлуатації чи насильства.

З початком повномасштабного вторгнення ризик потрапити в ситуацію торгівлі людьми серед населення, особливо молоді, значно підвищився, насамперед це пов’язано зі скрутним матеріальним становищем громадян. Подібні лекції допомагають озброїти населення необхідними знаннями про суть і масштаб цих явищ, як їх уникнути та куди звертатися постраждалим у разі потрапляння в ситуацію торгівлі чи гендерно зумовленого насильства.

Учасники заходу активно брали участь у дискусіях, висловлювали власну думку, ставили запитання, ділилися планами на майбутнє. За словами студентів, особливо важливою для них була інформація стосовно безпечної поведінки, що дає змогу уникати ситуації торгівлі людьми.

Захід відбувся за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ), БО «Світло надії», Агентства США з міжнародного розвитку USAID. З боку ПДАУ до організації та проведення зустрічі долучився директор студентського містечка  Сергій Шабельник, який регулярно запрошує цікавих спікерів для проведення виховної і просвітницької роботи серед молоді та працівників Університету.