Лекція для здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня доктора філософії «Гемодинаміка та її практичне значення у ветеринарії»

«Гемодинаміка та її практичне значення у ветеринарії»

28 березня 2023 року на факультеті ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету для здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософії в режимі онлайн та офлайн, проведена лекція провідним фахівцем приватної ветеринарної клініки «Довіра» (м. Харків) Криворученко Денисом Олександровичем.
Організатором заходу була Валентина Євстаф’єва, д. вет. н., професор, гарант ОНП Ветеринарна медицина.
Мета проведеного заходу полягала у висвітленні питань, пов’язаних з основами гемодинаміки, а також можливими причинами її порушення.
З метою кращого розуміння матеріалу учасниками заходу, Денис Олександрович демонстрував презентацію, що максимально чітко відображала основний матеріал та посил лекції.
У ході заходу Денис Олександрович ознайомив учасників з основами роботи серця, нагадав особливості анатомії та фізіології органу. Зокрема, продемонстрував у своїй презентації зображення, які характеризували функції та роботу серця. Також, на прикладах, лектором було представлено патологічні стани органу, що проявлялися порушенням його роботи.
Проведений захід виявився надзвичайно інформативним, цікавим за змістом і проходив у дружній атмосфері. Представлена широкому загалу учасників освітнього процесу тема викликала значну зацікавленість, про що свідчила велика кількість запитань як від здобувачів, так і від науково-педагогічного персоналу, на які лектор надав вичерпні відповіді.
Отож, дякуємо Денису Олександровичу за приділений час та проведену лекцію.