Лекція "Актуальні питання дотримання принципів академічної доброчесності та місія бібліотеки навчального закладу. Репозитарій ПДАУ - архів академічних текстів"

28 вересня відбулася лекція "Актуальні питання дотримання принципів академічної доброчесності та місія бібліотеки навчального закладу. Репозитарій ПДАУ - архів академічних текстів" для співробітників бібліотек відокремлених структурних підрозділів "Фаховий коледж управління, економіки і права ПДАУ", "Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ", "Березоворудський фаховий коледж ПДАУ", "Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ", "Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ", "Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж ПДАУ" та "Хомутецький фаховий коледж ПДАУ".

Спікерками заходу виступили проректор з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку, доктор історичних наук, професор Шаравара Тамара Олексіївна та директорка бібліотеки ПДАУ.

Під час лекції були розглянуті наступні питання:

• поняття академічної доброчесності;
  • бібліотека як осередок формування культури академічної доброчесності;
  • поняття плагіату. Види плагіату. Антиплагіатні програми та їх застосування;
  • роль опитувань у виявленні ставлення здобувачів вищої освіти до списування/запозичення;
  • корупція і відповідальність за неї;
  • Інституційний репозитарій як архів академічних текстів.

Впевнені, що ця лекція допоможе нашим колегам у їхній праці.