Квест для студентських команд з нагоди 55-річчя інженерно-технологічного факультету ПДАУ

4 жовтня 2021 року для студентів усіх факультетів і спеціальностей Полтавського державного аграрного університету було організовано пізнавальний квест «Riddle Master», ініціаторами проведення якого стали представники студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету за сприяння і підтримки адміністрації факультету. Тематикою гри стало історичне минуле інженерно-технологічного факультету, якому у жовтні 2021 року виповнюється 55 років, здобутки і сьогодення ПДАУ.
Квест проходив на території студентського містечка Університету, де команди активно й динамічно переміщалися від локації до локації під дружні оплески й підбадьорливі вигуки вболівальників. Найбільш спритною й організованою виявилася команда інженерно-технологічного факультету, до складу якої увійшли представники всіх спеціальностей, що на сьогодні є на факультеті: 208 Агроінженерія, 133 Галузеве машинобудування, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Але було прийнято рішення переможців не визначати, а нагородити всіх без винятку учасників квесту вечірнім переглядом кінофільму у кафе-барі ПДАУ «Еней», а командам вручити грамоти й подяки. Отож перемогла студентська дружба!