Кураторська година студентів 1 курсу в музеї ПДАУ

11 жовтня 2021 р. була проведена кураторська година здобувачів вищої освіти спеціальності 181 Харчові технології 1 курсу скороченого терміну навчання (куратор Кайнаш А.П.) в Народному музеї історії Полтавського державного аграрного університету. Локес Наталія Володимирівна, директорка музею, провела цікаву екскурсію по музею, в якому нараховується близько трьох тисяч експонатів.

Відвідувачі музею дізналися про етапи створення, складні часи становлення нашого університету в повоєнні періоди, про репресії науковців навчального закладу.
Студенти проявили особливу зацікавленість підбіркою матеріалів про створення та розвиток факультету технології та виробництва та переробки продукції тваринництва, ставили багато запитань, розглядали світлини та знаходили знайомі обличчя. Всі отримали задоволення від екскурсії, яка нікого не залишила байдужими до подій, пов’язаних із працівниками нашого університету.