Кураторська година. Ознайомлення з дистанційною платформою MOODLE

Кураторську годину з магістрами першого року навчання провела доцент кафедри Кодак Тетяна на  тему: "Ознайомлення з сайтом університету, платформою MOODLE"

В рамках зустрічі студенти ознайомилися зі структурою сайту, та знаходженням важливої інформації для них. Здобувачі вищої освіти здійснювали пошук сторінок психологічної служби,  омбудсмена учасників навчального процесу, академічної доброчесності, сторінки спеціальності, факультету та кафедри. Досить цікавим було для студентів ознайомлення з сторінкою АСУ, на якій вони можуть здійснити перегляд розкладу групи, чи індивідуально кожного.

Також присуні зайшли на платформу MOODLE дистанційної освіти, та за допомогою підказок викладача здійснили перехід до своїх курсів.