Кураторська година на тему «Поводження в надзвичайних ситуаціях» для студентів факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва

11 лютого 2022 року була проведена кураторська година на тему «Поводження в надзвичайних ситуаціях» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва 1 курсу першої групи, першої групи скороченого терміну навчання та 2 курсу першої групи.

Студенти дізналися про дії та заборони у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, терористичної загрози, а також про оповіщення населення про надзвичайні ситуації. Молодь усвідомила, що спокій, уникнення паніки та дії відповідно до отриманих інструкцій у надзвичайних ситуаціях дозволять зберегти здоров'я та життя людей.