Кураторська година «Бабин Яр: без права на забуття»

29 вересня – день пам’яті трагедії Бабиного Яру. Саме тому 6 жовтня 2023 року Корінний Сергій Миколайович, канд. с.-г. наук, доцент кафедри біотехнології та хімії, провів для здобувачів вищої освіти 1 курсу за спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія куратор кураторську годину на тему «Бабин Яр: без права на забуття».

На кураторській годині студенти спільно з куратором вшанували пам’ять загиблих у цій трагедії. 29–30 вересня 1941 року у Києві відбулися масові розстріли у Бабиному Яру — було вбито 33 771 людину. Всього, за словами істориків, за два роки окупації нацистами Києва там загинуло понад 100 тисяч людей. Половина з них — євреї.

Під час бесіди здобувачі дізналися такі ключові факти трагедії:
- Бабин Яр у Києві був місцем одного з найбільших масових розстрілів євреїв в окупованій німцями Європі;
- німці продовжували чинити масові вбивства на цьому місці аж до звільнення Києва у 1943 році. Протягом цього часу німці розстрілювали євреїв, а також ромів, мирних українців та військовополонених;
- у післявоєнні десятиліття Бабин Яр символізував боротьбу за пам’ять про Другу світову війну та Голокост.