Куратор – це людина, яка завжди здатна допомогти

Упродовж 16–20 травня 2022 року на кафедрі паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи факультету ветеринарної медицини ПДАУ куратори доктори ветеринарних наук, професори Валентина Євстаф’єва та Олег Кручиненко, а також кандидати ветеринарних наук доценти Леонід Корчан, Світлана Михайлютенко й Наталія Щербакова провели в режимі онлайн кураторські години зі здобувачами вищої освіти кураторського курсу.

Метою заходу було встановлення готовності здобувачів вищої освіти до літньої сесії. Вступне слово мали куратори. Вони, зокрема, цікавилися, які труднощі виникали у студентів з навчанням упродовж семестру, особливо в тяжкий для всієї країни час. Студентів зі свого боку цікавили запитання: «Які додаткові бали в цьому році будуть нараховувати для отримання стипендії?» «Які контрольні дати залікового тижня та екзаменаційної сесії?» «Чи є можливість проживання в гуртожитку в літній період?» На всі запитання здобувачі вищої освіти отримали від кураторів вичерпні відповіді.

За наслідками проведеної роботи встанвовлено, що загалом здобувачі вищої освіти не мали значних труднощів з навчанням упродовж семестру.