Круглий стіл на тему: «Обговорення технічних особливостей роботи сервісів перевірки академічних текстів» зі здобувачами вищої освіти ОПП «Інформаційні управляючі системи» та ОПП «Інформаційні управляючі системи та технології».

26 жовтня 2023 року на кафедрі інформаційних систем та технологій Полтавського державного аграрного університету було проведено круглий стіл на тему: «Обговорення технічних особливостей роботи сервісів перевірки академічних текстів» зі здобувачами вищої освіти ОПП «Інформаційні управляючі системи» та ОПП «Інформаційні управляючі системи  та технології». Захід було проведено у дистанційному режимі з використанням засобів Google Meet.

Початок заходу був відзначений зацікавленістю здобувачів вищої освіти та атмосферою плідної дискусії. Учасники обговорення, студенти та викладачі, ділилися своїм досвідом та враженнями від використання різних сервісів перевірки академічних текстів на плагіат.
У ході обговорення були розглянуті різноманітні аспекти технічної роботи сервісів, такі як ефективність виявлення плагіату, точність аналізу текстів та додаткові можливості їх граматичної та стилістичної перевірки. Учасники висловлювали свої погляди на переваги та недоліки різних сервісів, зосереджуючи увагу на їх важливості для успішної навчальної та наукової діяльності.

Необхідно зазначити, що обговорення в такому форматі не тільки розширює знання учасників, але і створює сприятливу атмосферу для обміну ідеями та партнерства. Дистанційний формат події дозволив залучити студентів із різних груп та курсів, сприяючи максимальній репрезентації тематики круглого столу.
Завершуючи захід, учасники висловили вдячність за можливість обговорити тему, яка є ключовою для якісного виконання студентських академічних робіт та наукових досліджень. Проведений захід отримав схвальні відгуки серед учасників, надавши можливість поглибити їх розуміння технічних аспектів роботи сервісів перевірки академічних текстів.