Круглий стіл на тему "Академічна доброчесність як складова якості підготовки докторів філософії"

19 травня 2022 року у стінах Полтавського державного аграрного університету для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії проведено засідання круглого столу. Організаторкою заходу була докторка ветеренирних наук, професорка Валентина Євстаф’єва, яка є гарантом освітньо-наукової програми «Ветеринарна медицина».
Метою такого заходу є ознайомлення майбутніх докторів філософії із правилами та канонами академічної доброчесності, які діють у стінах ПДАУ. Меседж пані Валентини виявився досить корисним і максимально інформативним, адже охопив основні аспекти, що стосуються перевіки дисертаційної роботи та інших наукових праць на плагіат. Доповідачка звернула увагу на особливості оформлення дисертаційних робіт та наукових статей, а також на правила використання цитат і оформлення посилань.
Пані Валентина, крім доповіді, представила здобувачам презентацію, щоб наочно акцентувати увагу на важливих правилах, яких необхідно дотримуватися під час навчання в аспірантурі та при написанні наукових праць, зокрема й дисертаційної роботи.
Загалом учасниками заходу були майбутні доктори філософії та наукові керівники з різних фікультетів нашого університету. Кожен охочий у процесі розмови міг поставити запитання та отримати на нього цілком конкретну відповідь.
Ми вдячні Валентині Олександрівні за її участь у такому важливому для науковців заході.