Круглий стіл «Актуальні проблеми сучасної науки»

На кафедрі гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів Полтавського державного аграрного університету існує гарна традиція щороку організовувати круглий стіл для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії. Під час заходу молоді науковці англійською мовою представляють свої наукові напрацювання та окреслюють плани на майбутнє.
  Цьогоріч така зустріч відбулася 25 квітня, на ній були присутні завідувачка аспірантури і докторантури ПДАУ Олена Сіренко, доцентки кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Яніна Тагільцева і Вікторія Люлька та майбутні доктори філософії.

Здобувачі підготували цікаві презентації, присвячені актуальним проблемам економіки і агрономії, які вони досліджують, таким, як сучасний стан ринку агропродовольчої продукції; актуальність проведення ринкових реформ і запровадження системи галузевої організації в Україні, що відповідає світовим стандартам; оптимізація технології вирощування пшениці м’якої озимої та кукурудзи в умовах недостатнього зволоження.

Доповідачі продемонстрували гарні знання англійської мови академічного спрямування, які вони будуть використовувати надалі під час  підготовки статей, тез, доповідей на конференціях та участі у міжнародних наукових заходах.